Sprzątanie tapicerki i kanap

Oferujemy profesjonalne pranie tapicerki we Wrocławiu, w tym czyszczenie skóry. W przypadku tego materiału kluczem do sukcesu jest m.in. dobranie odpowiednich preparatów. Jako profesjonaliści korzystamy ze środków czyszczących o odpowiednim pH. Dzięki temu nie rozjaśnimy przypadkowo materiału, nie osłabimy jego włókien i przede wszystkim – nie zwiększymy jego podatności na zabrudzenia. Pranie tapicerki prowadzimy także w Jeleniej Górze. Zachęcamy Państwa do kontaktu.

Z biegiem czasu na tapicerce pozostają ślady użytkowania. Aby dłużej się nią cieszyć, konieczne jest regularne czyszczenie tapicerki – najlepiej przeprowadzać je przynajmniej dwa razy w roku.

Przywrócimy Twojej kanapie blask i pierwotny wygląd. Pozbawimy jej wszelkich zanieczyszczeń, a na końcu zaimpregnujemy, abyś mógł cieszyć się nią jeszcze dłużej. Usuniemy nawet najcięższe plamy i zabrudzenia bez ingerowania w strukturę materiału.

Do każdego czyszczenia zawsze podchodzimy z należytą starannością, przywracając meblom piękny wygląd – krzesła, stoły, narożniki i inne meble nie stanowią dla nas najmniejszego problemu.

Za każdym razem przeprowadzany przez nas zabieg pielęgnacyjny składa się z kilku etapów, które muszą być przeprowadzone w odpowiedniej kolejności. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientów najwyższą jakość usług.

Zajmujemy się także czyszczeniem skóry w samochodach. Dzięki sprawdzonym środkom Twoja tapicerka odzyska przy okazji elastyczność i miękkość i stanie się odporna na działanie czynników zewnętrznych. Z kolei dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wybieramy takie preparaty, które wykazują się wysoką skutecznością, a jednocześnie nie niszczą materiału.

Na co dzień spędzamy sporo czasu w samochodzie, niezależnie od tego, czy jeździmy głównie do pracy, czy też wieziemy dzieci do szkoły, czy parku.

Auto jest więc nieuchronnie narażone na działanie kurzu, pyłków oraz wielu przedmiotów i żywności, które wnosimy do niego ze sobą. Jak się więc okazuje, o zabrudzenie tapicerki nie trudno.

Spędzamy w samochodzie z reguły sporo czasu, a przez to każdy rodzaj obicia prędzej czy później się zużywa.

Specjalizujemy się w sprzątaniu tapicerki samochodowej. Dzięki technikom, które stosujemy, oraz odpowiedniemu sprzętowi wyczyścimy Twój pojazd, a tym samym – uczynimy go bezpiecznym dla Ciebie i Twojej rodziny. Twój samochód będzie wyglądał jak zupełnie nowy!

Przywracamy tapicerkom samochodowym świeżość i atrakcyjny wygląd oraz neutralizujemy nieprzyjemne zapachy np. po dymie papierosowym.

Oprócz czyszczenia podstawowych elementów z obiciem takich jak np. fotele możemy również umyć inne elementy tekstylne:

  • podłoga,
  • boki,
  • bagażnik,
  • podsufitka

Myjemy również plastikowe elementy wyposażenia.

Wiemy, że samochód jest twoją wizytówką, dlatego pozostawimy jego wnętrze wyjątkowo czyste.. Mamy świadomość, iż nawet drobny pyłek czy delikatny zapachu tytoniu mogą zrujnować dobre wrażenie zaraz po wejściu do auta – nie pozwolimy na to. Nasze usługi sprawią, że Twój samochód odzyska dawny blask.

Zapewniamy wysokiej jakości usługi dla wszystkich marek i modeli pojazdów. Czyścimy wszystkie typy samochodów osobowych oraz dostawczych. Korzystamy przy tym z najnowszych materiałów i technologii.

Co więcej, jeśli podłoga lub tapicerka Twojego samochodu straciła pierwotny kolor lub pojawiła się na niej pleśń, możemy użyć mniej lub bardziej agresywnych preparatów, które pomogą na długo uporać się z tym problemem.

Czas wykonania usługi wynosi maksymalnie kilka godzin. W dużym stopniu zależy on od liczby czyszczonych elementów.

Nie pozostawiaj kosztownych mebli w rękach byle kogo! Zadzwoń do nas, aby od razu umówić się na czyszczenie skór we Wrocławiu.