Dbanie o wykładziny

Dbamy o wygląd wykładzin. W ich przypadku stosujemy następujące zabiegi:

  • pranie do 100 m2
  • impregnację wykładzin

Dzięki przeprowadzonym przez nas zabiegom możesz być pewny, że będą one czyste oraz mniej podatne na zabrudzenia.

Rozumiemy, że różne rodzaje powierzchni wymagają różnych zabiegów – dzięki nam odzyskają one elegancki wygląd! Przeprowadzane przez nas pranie wykładzin we Wrocławiu zawsze wykonywane jest przy użyciu profesjonalnych metod oraz środków czystości. Zadzwoń już dziś do Pogromców Plam!

 

 

 

Czy nadszedł już czas, aby zadbać o Twoją wykładzinę? Jeśli woła o pomoc, koniecznie daj znać Pogromcom Plam! Sprzątamy wykładziny w domach, biurach oraz lokalach użytkowych.

To niesamowite, jak wiele brudu skrywa się w użytkowanych przez nas wykładzinach. Regularne odkurzanie może z pewnością pomóc w wyeliminowaniu zanieczyszczeń, jednak dopiero pranie wykładzin przywraca im pierwotny wygląd. Zapewniamy profesjonalne usługi w tym zakresie, wykorzystując preparaty, które szybko i skutecznie dotrą do sedna problemu. Dzięki nam we Wrocławiu można bardzo łatwo zadbać o swoje tkaniny.

Poruszając się po wykładzinie, mimowolnie zahaczamy o roztocza, które później przedostają się do atmosfery. Właśnie dlatego dbanie o wykładziny jest aż tak ważne – aby nie doprowadzić do rozwinięcia się nowych ekosystemów, warto skorzystać z naszych usług.

Jeśli jesteś właścicielem zwierząt domowych, wiesz, że te futrzane stworzenia przynoszą mnóstwo radości, ale też dużo brudu do twojego domu! Z tego powodu konieczne jest czyszczenie wykładzin naznaczonych trudnymi plamami i zapachami zwierząt domowych. Możemy Ci pomóc! Stosowana przez nas metoda poradzi sobie nawet z głębokimi zanieczyszczeniami, pozostawiając dom pachnący świeżo i czysto.

Najczęstsze problemy z wykładzinami

Nieprofesjonalne pranie może doprowadzić do wielu różnych problemów. Najczęściej słyszy się o następujących zjawiskach:

  • kurczenie się wykładzin tkanych – następuje w wyniku wykorzystania zbyt dużej ilości wody, która przedostaje się przez osnowę,
  • falowanie igłowanych wykładzin – przyczyną również jest przemoczenie, bardzo trudno jest ten proces odwrócić,
  • uszkodzenia powstałe w wyniku zbyt wysokiej temperatury wody.

Niestety, amatorskie pranie często wywołuje nieodwracalne skutki. Jeśli nie chcesz, aby i Tobie się to przytrafiło, koniecznie skontaktuj się z Pogromcami Plam!

Metoda ekstrakcyjna

Pranie odbywa się przy pomocy metody ekstrakcyjnej z wykorzystaniem gorącej wody – to bardzo dobra, a jednocześnie korzystna finansowo metoda czyszczenia. Składa się ona z kilku etapów.

  1. Plamy wstępnie spryskujemy presprayem, który rozpuszcza brud.
  2. Prespray wcieramy w strukturę wykładziny odpowiednim sprzętem.
  3. Przy wyjątkowo uciążliwych plamach stosujemy odplamiacze.
  4. Płuczemy wykładzinę przy pomocy urządzenia ekstrakcyjnego.
  5. Suszenie dywanu.

Należy pamiętać, że czas schnięcia wykładziny zależy od temperatury otoczenia.

Regularne dbanie o wykładziny

Wykładziny podłogowe można często zauważyć w komercyjnych środowiskach o dużym natężeniu ruchu – dlatego też błyskawicznie stają się brudne, zużywają się bardzo szybko. Aby im pomóc, należy po prostu o nie dbać. Niezależnie od tego czy chcesz, abyśmy pracowali w domu, czy w Twoim biurze, z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.

Regularne czyszczenie sprawia, że wykładziny podłogowe nie tylko wyglądają lepiej, ale także pomaga im przetrwać dłużej. Nie czekaj, aż będzie za późno – skontaktuj się z Pogromcami Plam i już dziś uzyskaj atrakcyjną cenowo fachową opiekę dla swoich wykładzin!