O nas

Kim są pogromcy plam?

Najdokładniejsze czyszczenie tapicerek, wykładzin oraz dywanów we Wrocławiu!

Poznaj Pogromców Plam!

Jeśli Twoje tapicerki, wykładziny i dywany są po prostu w złym stanie wizualnym i higienicznym – dobrze trafiłeś.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia, dzięki którym Twoja firma i Twoje mieszkanie będą czyste, pachnące i pełne blasku. Czyścimy tapicerki mebli i samochodów, dywany i wykładziny, fotele biurowe i krzesła.

pogromcy plam instagram Poniżej przedstawiamy 9 ostatnich postów z instagrama. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu

 

Mamy wszystko, czego potrzeba, aby utrzymać w czystości Twoje cztery koła i cztery kąty. Dzięki przyjaznej obsłudze, profesjonalnym środkom czyszczącym oraz szybkiemu procesowi wysychania, gwarantujemy pełne zadowolenie z usługi!

Korzystając z naszych usług zyskasz nie tylko czystą tapicerkę i dywan, ale także zdrowie powietrze oraz piękny wygląd Twojego mieszkania lub biura. Zapewniamy maksymalną satysfakcję z naszych usług – nieważne czy będzie to usuwanie plam czy pranie tapicerki i mebli. Z dumą obsługujemy klientów na terenie całego Wrocławia. Ważna jest dla nas czystość, zdrowie oraz piękny wygląd Twojego lokum – w końcu to od nich w dużej mierze zależy Twoje szczęście!

Pranie mebli i tapicerki

Nie oszukujmy się – brud niszczy Twoje dywany, tapicerki i wykładziny. Zbyt duża ilość zanieczyszczeń uszkadza włókna dywanów oraz innych powierzchni, nawet tak trwałych jak papier ścierny. Dzięki naszym usługom takim jak pranie tapicerki, uchronisz swoje kanapy czy sofy przed przedwczesnym starzeniem – co więcej, przywrócimy im pierwotny wygląd! Nasze pranie mebli jest zgodne ze standardami branżowymi, a nawet je przekracza. Pozwól nam pomóc Twoim samochodom, kanapom i narożnikom! Szybko się przekonasz, że dzięki wyczyszczonym powierzchniom twoja rodzina, goście, a nawet zwierzęta będą Ci wdzięczne.

Wykładziny i dywany, które nie zostały wyczyszczone lub odpowiednio zaimpregnowane, mogą być przyczyną problemów zdrowotnych – zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. I nic dziwnego, związane jest to z niską jakością powietrza w różnych pomieszczeniach. Nasza pralnia dywanów ma na celu przywrócenie Twoim dywanom i wykładzinom pierwotnego stanu – wykorzystujemy w tym celu środki czyszczące, które są bezpieczne dla Ciebie, zwierząt domowych, dywanu, jak również i dla środowiska. Przekonasz się, że zadbamy o Twoje dywany lepiej niż jesteś sobie w stanie wyobrazić!

Naszym celem jest usuwanie plam oraz zadbanie o piękny wygląd Twojej przestrzeni.

Jako najlepsza pralnia dywanów we Wrocławiu pozbędziemy się brudu przy pomocy naszego najnowocześniejszego sprzętu, pozostawiając dywan nieskazitelnie czysty oraz pozbawiony nieprzyjemnego zapachu. Wiemy, że tkaniny obiciowe różnią się od siebie i niektóre są po prostu bardziej delikatne niż inne.

Domowe meble to jedno, natomiast nierzadko spędzamy w aucie podobną ilość czasu. Jeśli potrzebujesz czyszczenia tapicerki i chcesz, aby była ona traktowana z najwyższą starannością – zaufaj nam. Jesteśmy Pogromcami Plam – zajmiemy się brudem i plamami nie tylko na skórzanych meblach oraz obiciach, z którymi wielu naszych lokalnych konkurentów sobie nie poradzi. Pranie tapicerki samochodowej nie stanowi dla nas tajemnic – pranie mebli sprawi natomiast, że Twoje sprzęty będą w końcu wyglądać idealnie.

Skontaktuj się z nami, jeśli:

  • chcesz oczyścić tapicerkę po poprzednich lokatorach,
  • Twoje dzieci pozostawiły na tapicerce ślady po żywności,
  • do zanieczyszczeń na kanapie przyczyniły się Twoi pupile,
  • Twoja tapicerka, dywany lub wykładziny po prostu potrzebują odświeżenia.

Zadzwoń do nas i zadbaj o swoje cztery kąty już dziś!

Nasza firma nie jest dużą korporacją zatrudniającą przypadkowe, niewykwalifikowane osoby, a zespołem specjalistów w niezmiennym składzie od początku jej powstania. Służymy rzetelną poradą i kompleksową pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań w stosunku do Państwa oczekiwań.